Erişim Kontrolü için Akıllı Toplantı Odası Terminali-PoE Panel PC

November 16, 2022
hakkında en son şirket haberleri Erişim Kontrolü için Akıllı Toplantı Odası Terminali-PoE Panel PC

Her toplantı odasının dışındaki bir dokunmatik ekran paneliyle, katılımcılar girişte oda müsaitliğini görüntüleyebilir, bekleyen bir rezervasyonla ilgili bilgileri görüntüleyebilir veya dokunmatik ekranlı cihazda daha sonraki bir zaman için rezervasyon yapabilir.Ayrıca bu panel PC'ler, RFID erişim kontrolü ile rezerve edilen süre boyunca odaya yalnızca yetkili personelin erişebilmesini sağlamaya yardımcı olur.Toplantı odalarının müsaitliği hakkında net bilgi sağlayan RGB LED ışık çubuğu göstergelerinden bahsetmiyorum bile.Şu anda erişim kontrolü HMI panel PC'leri dünya çapında şirketlere, binalara, üniversitelere ve kolejlere hizmet vermektedir.

Çok yönlü bir 10,1 inçlik dokunmatik ekranlı panel PC ile toplantı odası bilgileri, çalışanlara değerli şirket zamanından tasarruf etmek için görüntülenir.Toplantı odalarının önünde RGB ışık çubuğu göstergeli net bir panel PC ekranına sahip olmak, odanın boş olup olmadığını kontrol etme süresini büyük ölçüde azaltabilir; örneğin, kırmızı gösterge dolu bir odayı gösterirken yeşil gösterge odanın boş olduğu anlamına gelir.Bu panel PC'ler, şirketlerin ve kurumların toplantı odası doluluklarını en üst düzeye çıkarmalarına ve genel iş yeri verimliliğini artırmalarına yardımcı olur.

ÖZELLİKLER
- 10,1 inç PCAP Çoklu Dokunmatik ekran, verileri kolayca girmeyi, görüntüleri döndürmeyi veya önemli bilgileri yakınlaştırmayı destekler.
- Tozlu ofis ortamları veya ıslak parmaklar için iyi olan toza ve suya dayanıklılık için ön IP65 koruma.
- Toz sirkülasyonunu ve güç tüketimini en aza indirmek için fansız tasarım.
- Kurumsal ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir kırmızı, yeşil veya mavi bir ışık çubuğuyla belirtilen oda kullanılabilirliği ve erişim kontrolüne sahip RGB ışık çubuğu.
- RFID okuyuculu erişim kontrolü, çalışanlara, kullanıcı kimlik doğrulaması için RGB ışık çubuğuyla kullanılabilen belirli toplantılara katılma hakkı verir.
- PoE (Ethernet Üzerinden Güç), harici kablo bağlantısını ve çalışmasını sağlamak için yalnızca bir ethernet kablosunu basitleştirebilir.


İlgilendiğiniz veya teknik sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.