Akıllı Forklift Robotunda Kullanılan ITD Endüstriyel Dokunmatik Panel PC

March 16, 2021
son şirket davası hakkında Akıllı Forklift Robotunda Kullanılan ITD Endüstriyel Dokunmatik Panel PC

Yapay zekanın gelişmesiyle birlikte endüstriyel robotlar yüksek hızlı gelişme aşamasına girmiştir.Depolama ve lojistik gibi birçok alanda daha fazla iş fonksiyonundan sorumludur.Son zamanlarda, ITD 21,5 inç endüstriyel Android dokunmatik hepsi bir arada panel PC, fabrikanın verimliliğini büyük ölçüde artıran ve sahadaki lojistik ve bilgi akışı etkileşimini birbirine bağlamak için önemli bir bağlantı haline gelen işlevsel forklift robotunda kullanılıyor. .İnsan gücünden tasarruf etmek ve üretim sürecini optimize etmek için önemli akıllı ekipmanlardan biridir.ITD endüstriyel dokunmatik panelli PC'ler ve endüstriyel kontrol robotu, depolamanın geliştirilmesine yardımcı olan, karşılıklı yardım eden ve bir arada var olan bir ilişkidir.Dokunmatik ekrana görevler atanır ve fabrikada otomatik olarak dağıtılır.Güvenlik, kullanım kolaylığı, düşük maliyet, gelecekteki insansız yönetim ve üretim için uygun ve taşınması, yüklenmesi ve boşaltılması gereken daha fazla işçilik bağlantısını azaltıyor.Kullanıldıktan sonra müşteriler tarafından büyük beğeni topladı.

 

son şirket davası hakkında Akıllı Forklift Robotunda Kullanılan ITD Endüstriyel Dokunmatik Panel PC  0

 

ITD'nin endüstriyel dokunmatik ekran paneli PC AIO, akıllı robotlar için çözümleri görüntüler, İnternet + ortamının taleplerini karşılamak için endüstriyel alanlar, yemek hizmetleri, etkileşimli ekran vb. İçin uygun, 7 inç ila 86 inç arasında tam bir boyut yelpazesi sunar ve çeşitli işlevleri genişleten genel sistemlerle donatılabilir.Ayrıca müşterilerin çeşitlendirilmiş gereksinimleri için özel tasarım çözümleri sunuyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ITD'nin endüstriyel dokunmatik ekranlı AIO çözümleri, İnternet + ortamının taleplerini karşılamak için endüstriyel alanlar, yemek hizmetleri, etkileşimli ekran vb. İçin uygun olan 7 inç ila 86 inç arasında tam boyut yelpazesine sahiptir ve genişletmek için genel sistemlerle donatılabilir. çeşitli işlevler.Müşterilerin farklı gereksinimleri için özel tasarım çözümleri sunuyoruz.